BDSM Turkey yönetim ekibi olarak, ortak ilgi alanı BDSM (Bondage, Discipline/Dominance & Submission/Sado-Masochism) olan, farklı oryantasyonlardan, farklı kültür ve meslek gruplarından bir araya gelmiş BDSM gönüllüleriyiz. 

Amacımız, coğrafyamızda popülerlik kazanmaya başlayan BDSM’nin gelişmesine katkı sağlamak, sağlıklı bir şekilde aktarılmasına ve bu anlamda yeni nesil katılımcıların kendi arasında örgütlenebilmelerine yardımcı olmak. 

BDSM Turkey Gönüllüleri olarak bu amaçlar doğrultusunda düzenli sosyal buluşmalar, eğitici toplantılar, atölye çalışmaları gibi etkinlikler düzenlemeyi hedefliyoruz. Aynı zamanda, TNG (The New Generation)* etkinliklerinin ve topluluklarının ilk temellerine katkı sağlamak için gerekli araştırma ve çalışmaların derlenerek aktarılması da uzun vadeli planlarımız arasında yer alıyor. 

En büyük arzumuz, gelişmiş bir “kinky” sosyal çevre oluşumuna katkı sağlamak ve bu bütünlük için çalışmalar yapabilmektir. 

Bu amaçlar çerçevesinde cinsel kimlik/yönelim, oryantasyon, din, ırk v.b. ayrım gözetmeden her kesimden katılımcıya kucak açtığımızın bilinmesini isteriz.

 

Sevgilerimizle,

 

BDSM Turkey Gönüllüleri

©2019 BDSM Turkey  |  Fetlife  |  Twitter  |  Instagram

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account