BDSM Turkey bir online dating altyapısı olmadığı ve böyle bir amaç gütmediği için tamamen fiziksel etkinliklere katılmak isteyen ve birbirleriyle sosyal alanlarda (munc'larımızda veya diğer fiziksel etkinliklerimizde) yüz yüze tanışmış olan kişilerin etkileşim kurabilecekleri şekilde tasarlanmıştır. Bu kuralların ve üyelik sisteminin tek amacı fiziksel etkinliklere katılacak olanlara güvenilir bir ortam sağlamaktır.  Bu sebeple tanışma sitelerinde olan pek çok özellik sistemimizde bulunmaz ve sadece arkadaş olarak birbirini kabul etmiş kişiler birbirine özel mesaj gönderebilir veya etkileşime geçebilir. "Doğrulanmış" ( ) üye etiketi, etkinliklerimize katılan kullanıcılarımıza verilir.

Diğer Kullanıcı / Üye Seviyeleri

Sistemimize kayıt olan hesapların tamamı güvenlik protokollerimiz gereği incelenerek onaylanmaktadır. İlk defa sisteme üye olanlar yapılan incelemeden sonra onaylandıklarında "Üye" etiketi ile gösterilmektedir. Üye (Subscriber) etiketine sahip olan kullanıcılarımız etkinliklerimize kayıt yapabilir, forum ve gruplara katılabilir. Bu kullanıcıların "Doğrulanmış" ( ) üye olmaları için en az bir etkinliğimize katılmış olmaları gerekmektedir. Etkinliğimize hiç katılım sağlamamış olan kullanıcıların hesapları altı ay sonunda askıya alınır ve herhangi bir fiziksel etkinliğe katılım sağlamadıkları halde profilleri aktif edilmez. Bu kullanıcıların profilleri kayıt oldukları tarihten itibaren altı ay boyunca "Üye" etiketi ile sitemizde listelenir.

Geçici onaylı () ve Verify (onaylı ) etiketine sahip olan kullanıcılarımız sistem üzerinde herhangi bir üyemizle özel mesajlaşma kanalıyla iletişim kuramaz. Özel mesajlaşma sadece Doğrulanmış Üyelerimizin kullanabileceği bir özelliktir. Doğrulanmış üyelerimiz geçici onaylı ve onaylı üyelerimize de özel mesaj gönderebilir fakat bu mesajları bu üyeler okuyamaz ve bu mesajlara yanıt veremezler. Geçici onaylı üyelerimiz SMS doğrulamasını yapmamış olan kullanıcılardır. Bu kullanıcılar kendilerine herhangi bir zaman diliminde manuel olarak gönderilecek SMS doğrulama kodunu profillerindeki ilgili alana girdikleri zaman onaylı üye olurlar ve profillerindeki ikon yukarıdaki yeşil telefon ikonuyla değişmiş olur.

Sitemizde "Gönüllü" ( ) etiketine sahip olan kullanıcılar bizimle aynı hedefleri paylaşan ve katkı sağlamak isteyen kişilerden oluşur. Bu kullanıcılar aynı zamanda gelecekteki Team Member adayları olmakla birlikte tüm sorunlarınıza da yardımcı olmak için aramızda bulunan insanlardır. "Gönüllü" üyeler sadece "Doğrulanmış" üyelerimiz arasından ve Gönüllü Başvurusu yapan üyelerimizden seçilir.

Sitemizde "Team" ( ) etiketine sahip olan kullanıcılar BDSM Turkey Community üyeleridir. Bu üyelerden herhangi birisini arkadaşlarınıza ekleyebilir ve herhangi bir sorun yaşamanız halinde bu üyelerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Üyeliğiniz Onaylanmadıysa

Üyelikleri kabul edilmeyen kullanıcılara sistem tarafından bir bilgilendirme e-postası gönderilerek kullanıcı rol/yetkisinin "Onaylanmadı" şeklinde değiştirildiği bilgisi iletilir. Bu e-postayı almanızın bir kaç sebebi olabilir. 1) Sosyal medya hesaplarınızda sizin hakkınızda fikir verecek herhangi bir paylaşımda bulunmamış olmanız, 2) Sosyal medya hesaplarınızda uygunsuz (pornografik, cinsiyetçi, ırkçı, şiddet eğilimi güden, başkalarının inançlarını küçümseyen veya inançlarına saldıran, amacı sadece seksüel ve karşı cinse yönelik olan) içerik paylaşmış olmanız, 3) Sosyal medya hesaplarınızın henüz çok yeni ve sizi tanıyabilecek, değerlendirebilecek bir paylaşıma sahip olmaması, 4) SMS doğrulaması yapmamış olmanız veya yanlış bilgi paylaşmış olmanız, olabilir.

Bu durumda bir hata olduğunu düşünüyorsanız "Canlı Destek" hattını kullanarak sorununuzu iletebilir veya profilinizdeki eksiklikleri / hataları giderebilirsiniz. Bu durumda yapacağınız şey sistem yöneticilerimizin profilinizi yeniden inceleyerek onaylamasını beklemek olacaktır.

Üyeliğin Askıya Alınması, Bloklanması veya Reddedilmesi

Üyeliğiniz herhangi bir fiziksel etkinliğe katılmadığınız (kayıt olduğunuz tarihten itibaren) ilk altı ay süresince "Üye" olarak kalır ve katılım sağlamamanız halinde üyeliğiniz "Askıda" şeklinde otomatik olarak güncellenir. Bu durumdaki bir üyeliğin yetkisi sadece kendi profilini görüntülemek ve düzenlemekten ibarettir. Bir üyeliğin askından çıkması için, üyenin iletişim formunu kullanarak pre-munch talep etmesi ve Team Member'lardan herhangi biriyle bu etkinliği sağlaması gerekmektedir. Bunun akabinde üyenin durumu askından çıkartılır ve tekrar "Üye" etiketiyle sistemi kullanmaya başlar. Üyeliğinin askından çıkmasının akabinde yine ilk altı ay süresince bir Munch'a katılması zorunludur.

İlk üyelik aşamasında, sosyal medya profilleri kurallarımıza uymayan profiller askıya alınabilir blok edilebilir. Bu durum üstteki "Üyeliğiniz Onaylanmadıysa" başlığında yer alan ilk üç maddeyi kapsayan durumlarda uygulanabilir.

Üyelerimizden, kuralları ihlal etmedikleri sürece herhangi bir sebeple "Doğrulanmış Üye" etiketi geri alınmaz veya üyeliklerine son verilmez. Bu durum BDSM Turkey kurallarının güncellenmesi veya değiştirilmesi durumunda değişebilir ve bu hakkı BDSM Turkey ekibi saklı tutar. Bir üyenin  BDSM Turkey kurallarına aykırı davranışta bulunması, yine BDSM Turkey ekibi tarafından hesabının askıya alınmasını, süreli veya süresiz bir şekilde Blok edilmesi hakkını BDSM Turkey saklı tutar.

©2019 BDSM Turkey  |  Fetlife  |  Twitter  |  Instagram

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account