Sevgili dostlar,

2018 yılının Haziran ayında BDSM’i merak eden, yaşamak isteyen ve yaşamakta olan kişileri belirli sosyal aktivitelerle bir araya getirmeyi, BDSM konusunda bilgilendirici ve kapsayıcı bir portal oluşturmayı, bu kültürü insanlara aktarmayı kendine motivasyon edinerek kurulan komitemiz, 1 yıllık sürecin sonunda bundan sonraki yıllarda da olacağı gibi yönetimi yeni ekibine devrediyor. Şimdiye kadarki ekibe emekleri için teşekkür ediyoruz.

Kuruluştan bu güne emeği geçen Eylül, Anon, Serkozy, Janet, RopeJam beşlisine kattıkları değer ve esirgemedikleri emek için minnetimizi sunuyor, önümüzdeki süreçte tüm etkileşimlerimizde aramızda görmeyi ümid ederek desteklerini bundan sonra da bizden esirgemeyeceklerini bilerek kendilerine teşekkür ediyoruz.

Önümüzdeki bir yıllık süreçte aldıkları bayrağı bugünkünden daha güzel bir noktaya taşımaları ümidiyle Jorg F., Claudia, Albay Postası, Özgür Ruh ve İrlandalı beşlisine güveniyor, kendilerinden önceki ekibin açtığı yolda cesur, objektif ve kapsayıcı bir tavırla üzerine koyarak ilerleyeceklerine inanıyoruz.

Sevgilerimizle, BDSMTurkey ekibi.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

©2019 BDSM Turkey  |  Fetlife  |  Twitter  |  Instagram

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account