Harita yükleniyor...

Başvuru Yapılacak Tarih Aralığı : 01/06/2019 - 21/06/2019 | 00:00 - 13:00

Mekan : Anadolu Yakası


Sevgili dostlar…

BDSMTurkey birinci yaş gününü Kara Balo ile birlikte siyahlara bürünerek kutluyor. Bu etkinliğimiz hepsinden özel çünkü en az bizler kadar özel insanlarla tanışacağız. Katılmak için gecikmeden ben de geliyorum’a tıklayın ve gardrobunuzdaki siyah kıyafetlerinizi ütüleyin.

21 Haziran Cuma günü görüşmek üzere…

GENEL BİLGİLENDİRME

Etkinlikte, size BDSM Turkey üyeleri dışında birisi eşlik edecek ise (birini getirecekseniz) bu durumu Team Member‘lardan birisine bildirmeniz özellikle gereklidir.

Eğer etkinliği görüyor ve “Yerimi Ayırtın Geliyorum” butonunu göremiyorsanız, profiliniz onaylanmamıştır ve katılım sağlayamazsınız. Bu durumda yapmanız gereken profilinizde GSM numaranızın olduğunu ve en az bir sosyal medya hesabınızı profilinize eklediğinizi kontrol etmeniz, eğer var ise Canlı Destek yoluyla sistem yöneticilerimize profiliniz hakkında bu sorunu bildirmenizdir.

*Munch Görgü Kurallarımıza buradan erişebilirsiniz.


Etkinliğe Katıl

Etkinliklere sadece "onaylı" üyeler katılabilir.

6 Yorum
 1. ofkeli.kole 5 ay önce

  İzmirde olsa mutlaka gelirim

 2. brisingr 4 ay önce

  Deri pantolonumu ütüleyeyim bari 😉

 3. mriliadin 4 ay önce

  Pazara günkü seçim görevim için sağa sola koşturmam gerektiğinden şöyle bir uğrayıp merhaba demeye çalışacağım. İyi eğlenceler herkese şimdiden.

 4. RopeJam 4 ay önce

  Efsane güzel bir kutlama oldu, emeği geçen herkesin ellerine sağlık, gelip katılıp, güler yüzünü esirgemeyen tüm katılımcılara teşekkürler ederim 🙂 Çok güzelsiniz, çok daha güzel olalım!!!

  Latex’li fotoğraflarımızda olsaydı güzel olurdu 🙂 Geceden sadece bir kare fotoğraf alabilmişiz ama olsun, uzun yıllar unutmayacağım bir gece oldu.

  İyi ki varsınız!

Bir Cevap Bırakın

©2019 BDSM Turkey  |  Fetlife  |  Twitter  |  Instagram

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account