Harita yükleniyor...

Başvuru Yapılacak Tarih Aralığı : 01/06/2019 - 06/07/2019 | 00:00 - 13:00

Mekan : Avrupa Yakası


Sevgili dostlar…

BDSMTurkey birinci yaş gününü muhteşem bir gece ve eğlence ile kutladı. Dostluklar pekişti, bir yaş büyüdük ve geliştik. Şimdi serin bir yaz akşamında örtülerimiz, oturaklarımız, çerezlerimiz ve içeceklerimiz ile yapacağımız en güzel munc dönemine girdik. Yaz munchlarımızı hatırlayanlarınız ne kadar eğlenceli olduklarını da bilirler.  Cumartesi günü oturağını, örtünü kap gel, çimlerin üzerinde sana bir yer ayırmış olacağız.

PowerX Eğlence İçin Not: Aranızda gitarı, sazı, sözü olan varsa getirebilir mi? Şöyle sohbet arasında çalsak, söylesek güzel olmaz mı?

GENEL BİLGİLENDİRME

Etkinlikte, size BDSM Turkey üyeleri dışında birisi eşlik edecek ise (birini getirecekseniz) bu durumu Team Member‘lardan birisine bildirmeniz özellikle gereklidir.

Eğer etkinliği görüyor ve “Yerimi Ayırtın Geliyorum” butonunu göremiyorsanız, profiliniz onaylanmamıştır ve katılım sağlayamazsınız. Bu durumda yapmanız gereken profilinizde GSM numaranızın olduğunu ve en az bir sosyal medya hesabınızı profilinize eklediğinizi kontrol etmeniz, eğer var ise Canlı Destek yoluyla sistem yöneticilerimize profiliniz hakkında bu sorunu bildirmenizdir.

*Munch Görgü Kurallarımıza buradan erişebilirsiniz.


Etkinliğe Katıl

Etkinliklere sadece "onaylı" üyeler katılabilir.

4 Yorum
  1. mriliadin 4 ay önce

    Mekandayım. Neredesiniz? (özelden de ulaşabilirsiniz)

  2. biyokbvarki 4 ay önce

    merhaba! katılımı iptal et butonunu bulamadığımız için buraya yazıyorum ben ve @bivarbiyokki mesaiden dolayı ne yazık görünüşe göre gelemeyeceğiz. En azından buradan bildirmiş olalım ki yanlış anlaşılma olmasın lütfen. İlginize teşekkür eder katılamadığımız için üzüntümüzü belirtiriz.

  3. mriliadin 4 ay önce

    Kimseden ses çıkmayınca yemek yemeye gittim. 20 dakikaya geri gelirim.

Bir Cevap Bırakın

©2019 BDSM Turkey  |  Fetlife  |  Twitter  |  Instagram

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account